Zi-De-Zi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Zi-De-Zi

lucruri obisnuite facute zi de zi
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Mas'uri amuzante

In jos 
AutorMesaj
Grazy
Admin
Admin
Grazy


feminin
Numarul mesajelor : 97
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 06/04/2007

Mas'uri amuzante Empty
MesajSubiect: Mas'uri amuzante   Mas'uri amuzante Icon_minitimeVin Apr 13, 2007 5:06 am

Intotdeauna primesti pe mess diferite mesaje >.< unele idioate si altele amuzante..gen"pa loome imi tai venele",aici puneti mass'uri care v'au amuzat Razz

uitati cateva:

" Hai sa dam mana cu mana/ Cei cu 4 la romana/ shi cu 2 la geografie/Dao draq de chimie/ Hai sa copiem vecine/ Vino-ncoace langa mine/ Da fitzuica la un loc /Amandoi s-avem noroc/ AMANDOI URAM FRANCEZA amandoi uram engleza /Mate chiar k ne framanta/ Si diriga nu ne-ncanta/ Unde-i unul nu-i putere/ La suflat si copiere /Unde-s doi puterea creste/ S-apoi nota se mareste "

"Bula tu iti iubesti tatal? -NU CA MA BATE. -Bula tu iti iubesti mama? -NU CA MA BATE. -BULA DA PE CINE IUBESTI TU? -EU IUBESC ECHIPA DINAMO ca ea nu bate pe nimeni.. da mai departe dak esti stelist!:Dinamovistii sa taka si sa inghita'...forza steaua"[nu tin cu nici o ekipa romaneasca]

"Tatăl nostru din cancelarie, fă-ne nouă recreaţia de 30 de minute, schimbă-ne nouă tot regulamentul. Precum în vacanţă, aşa şi la şcoala. Şi nu ne lua pe noi duminica de la discotecă şi ne iartă nouă orele chiulite, precum şi noi iertăm părinţilor noştri că nu ne dau bani de 3 ori pe zi. Şi lasă-ne să copiem la teze şi dă-ne nouă numai note bune. Şi azi, şi mâine, şi poimâine, şi în vecii vecilor. AMIN !! "

mai tin minte o gramada...dar voi pune mai tarziu :p
Sus In jos
https://zi-de-zi.niceboard.com
 
Mas'uri amuzante
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Avatare amuzante ^^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Zi-De-Zi :: Divertisment-
Mergi direct la: